محل تبلیغات شما

این مغلطه رو زیاد از زبون براندازها و تحلیلگرهای صدای آمریکا، شنیدیم که:

دختر صادق زیبا کلام(اصلاح طلب) ، عروس احمد توکلی(اصولگرا) ست. فخرالسادات محتشمی پور(همسر مصطفی تاجزاده اصلاح طلب) دختر خاله ی حسین صفارهرندی (وزیر ارشاد ) هست. برادرزاده ی کمال خرازی(وزیر خارجه خاتمی)، همسر مسعود ای(فرزند رهبر) هست. و و  و

اصلاح طلب ها و اصولگراها با هم فامیلن و سر یک سفره میشینن، به هم دختر میدن، پسر میگیرن! در نتیجه اینها همشون یکی هستند و فقط موقع انتخابات، برای گرفتن رای ، جنگ زرگری به پا میکنند!

این سطح از تحلیل ، خیلی آبدوغ خیاری و مُضحکه. اگر به نسبت فامیلی باشه، شیعه و سنی ، یکی هستند. چون خیلی از ایرانی های سنی و شیعه با هم ازدواج میکنند. قومیت ها، یکی هستند. چون مثلا بابای من که فارس هست م که ترک هست ازدواج کرده! از این بدتر، چرا اصلا اصلاح طلب و اصولگرا فقط یکی باشند؟ به نظرم سلطنت طلب و مجاهدین خلق و بسیجی و اصلاح طلب و ی، یکی هستند! چون در اقوام ما همه ی این طیف ها وجود دارند و جالب اینکه ممکنه برادر و خواهر باشند، ممکنه پدر و پسر باشند!

این تحلیل متاسفانه بین مردم کوچه و بازار خیلی خریدار داره. ولی بهتره مردمی که این حرف رو میزنن، اول یه نگاه به خانواده و فامیل خودشون بندازن و ببینن آیا اصلا ربطی بین وصلت های خانوادگی و نسبت های فامیلی، با طرز تفکرات و عقاید آدم ها وجود داره؟

.

پ.ن:

1_ توی برنامه ی رو به رو، در شبکه ی من و تو، یک آقایی میگفت: وقتی که ترامپ سپاه رو در لیست تروریستی گذاشت، اصلاح طلب های مجلس ، همگی لباس سپاه پوشیدند و نشون دادند که اینا همشون مثل هم هستند.» الان یعنی این افراد اپوزیسیون توقع دارند که هر کسی مثلا منتقد حاکمیت هست، برای ترامپ کف و سوت بزنه و از اینکه ارتش و نیروی نظامی رسمی یک کشور رو تروریستی نامیده، خوشحال باشند؟ خیلی سطح تحلیل ها پایین هست و انگار این گروه، جز مجیزگویی ترامپ و کاخ سفید هیچ شغل دیگه ای ندارند. انگار هرکسی منتقد ت های آمریکا باشه، حکومتی و مزدور و جیره خور نظام لقب میگیره!!

2_ این شعار اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا» رو دائما شبکه ی من و تو تکرار میکنه. درحالیکه برادرم که دانشجوی دانشگاه تهران هست و خودش هم با طیف معترضین بود، میگفت: کلا 5 تا دانشجو همچین شعاری رو دادند و هیچ کسی همراهی نکرد! حالا همش شبکه ی من و تو و رضا پهلوی میگه: این شعار همه ی مردم ایران هست! هدف چیه؟ هدف کمپینِ رای بی رای» هست که یعنی بیخیال اصلاح طلب ها بشید و رای ندید. اوکی، اون مردمی که ناراضی اند، مشخصه که رای نمیدن. اما نتیجه فقط حذف گروهی به نام اصلاح طلب هست، اما اون 16 میلیونی که به رئیسی رای دادند، دوباره به یک نفر که رهبری معرفی کنه رای میدن. در نتیجه من خیلی دلم میخواد نتیجه ی این کمپین رو به زودی ببینیم. مجلسی یکدست در اختیار تندروترین آدم ها، بعد هم ریاست جمهوری 1400 در اختیار یکی بدتر از .

این دخترا ، انسانیت هم می فهمن؟

5 هزار روز است که ...

به بازی پناه آوردم

طلب ,ی ,اصلاح ,هست ,رو ,یکی ,اصلاح طلب ,طلب و ,یکی هستند ,شبکه ی ,هستند چون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روابط عمومی اداره کل عشایری خراسان رضوی