محل تبلیغات شما

نیاز جنسی مثل نیاز به آب و غذا می مونه. اصلا بدون برطرف شدن این نیاز با جنس مخالف، نمیشه هیچگونه فعالیت مفیدی در جامعه انجام داد. این نیاز ، کاملا فکر و ذهن و جسم رو درگیر میکنه و نمیذاره آدم روی چیز دیگه ای تمرکز کنه.

کاملا مشخص هست که اگر یک دختر پیش من بود که میشد با خیال راحت باهاش آمیزش جنسی کرد، من هم درس میخوندم هم سر کار میرفتم. کاملا انگیزه و روحیه ی آدم درست میشد.

هر کاری میکنم، می بینم که بدون وجود یک دختر، اصلا نمیشه حتی زندگی عادی داشت. اینکه آدم دست به خود یی میزنه ، یعنی اینکه دائما در حال تخیل و تصور اندام جنس مخالف هست. آدم نیاز به یک خلوت و تنهایی داره تا بتونه خودیی کنه و بعدش هم مجبور هست که از شدت خستگی، بخوابه. اینطوری میشه که آدم خونه نشین میشه.

یعنی من هرطوری فکر میکنم که بیام از فردا، روندِ زندگیم رو تغییر بدم تا لااقل لذتی از ادامه ی عمرم ببرم، مثلا بتونم برم پارک، بتونم برم یک کلاس مختلط بلکه چندتا دختر ببینم، بتونم توی خیابون و کوچه برای خودم قدم بزنم، برم برای خودم یک زمین بگیرم و جوجه تولید کنم، برم ماشین بخرم و صفا کنم، اما می بینم بدون برطرف شدن میل جنسی، امکان پذیر نیست.

خیلی خیلی طبیعیه که آدم بعد از بلوغ، دلش میخواد با جنس مخالفش باشه. نمی دونم چرا فهمش برای خودِ جنس مخالف و دخترها، انقدر عجیبه؟ یعنی نیاز جنسی تا این حد دخترها رو اذیت نمی کنه؟ مگه میشه که ماها هر دو انسان باشیم، از یک نوع باشیم، اما منِ مرد انقدر زجر بکشم ولی یک زن اصلا هیچ زجری رو بابت این قضیه نکشه؟

هر جوری فکر میکنم می بینم که نیاز جنسی، هیچ ارتباطی به مدرک تحصیلی یا داشتنِ شغل نداره. این یک خصلت در همه ی موجودات جهان هستی هست. گربه و سگ و پرنده ها هم همینطوری از بدو بلوغ، یک جفت دارند که باهاش بدون هیچ دلیلی آمیزش میکنند. فقط انسان استثناست که باید جنس نرش حتما مدرک دانشگاهی و شغل و پول داشته باشه که بخواد نیاز جنسیش رو برطرف کنه؟

پ.ن: من امروز عصر خواب آمیزش جنسی و با یک دختر رو می دیدم. دخترها توی خواب من، خیلی لذت می برند و خیلی دلشون میخواد، و حتی پیشنهاد دهنده هستند! درکلیپ های اماتوری ایرانی هم همینطوری هست و این خود دخترها هستند که با علاقه وارد رابطه ی جنسی شدند. اما در دنیای حقیقی، به آدم فحش میدن. من نمی دونم علت این همه گاردی که جنس مونث نسبت به لذت جویی خودش داره، چیه؟ آخه مگه ما فراتر از خلقت و طبیعت عمل میکنیم که در مقابل این حجم از میل جنسی، هیچ نوع پاسخ مثبتی دریافت نمی کنیم؟ من 32 سالم هم تموم شده و هنوز یک بار هم با یک دختر هم آغوشی و نداشتم و هنوز این موضوع کلافم میکنه. برای یک پسر ، از 14 سالگی خود یی و تخیل بدن جنس مونث، خیلی عذاب آوره، چون فکر میکنه نهایتا باید 4-5 سال تحمل کنه، نه 20-30 سال یا حتی تا آخر عمر!!! من واقعا گناهی نکردم که هیچ دختری حتی برای بوسیدن هم نیست!

این دخترا ، انسانیت هم می فهمن؟

5 هزار روز است که ...

به بازی پناه آوردم

یک ,هم ,جنس ,آدم ,رو ,خیلی ,یک دختر ,می بینم ,هست که ,جنس مخالف ,خود یی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روز های من