محل تبلیغات شما

چیزی که از این وبلاگ حرصم میگیره، اینه که کلا از روی تنهایی اومدی اینجا، یعنی هیچ کسی رو توی زندگیت نداری و دوست داری یکی دوستت داشته باشه، بعد نه تنها دوستت ندارن، که تا بشنون میگی تنهام، بهت فحش میدن!

بعد من موندم که چرا هیچ دختری عکس شخصی و اینستاگرام شخصیش رو به من نمیده؟ درحالیکه به برادرم به راحتی میدن! از این زورم میگیره که حتی دختر فامیل هم، به من عکس شخصی نشون نمیده!

داداش کوچیکم ، عکس استوری دختر عموم توی اینستاگرام رو به من نشون داده که عکس بی حجاب با تی شرت گذاشته. فوری رفتم توی صفحه ی خودم تا استوریش رو ببینم(یعنی میخواستم ببینم واقعا تابو شکنی کرده؟)، اما دیدم همچین استوری ای از دختر عموم نیست. داداشم گفت: تو رو "هاید" کرده! یعنی جزو لیستی(از فامیل هایی) هستی که نمیخواد عکس بی حجابش رو ببینن!

جل الخالق! دانشگاه، دختر و پسرها رو به هم محرم میکنه!! چون این داداشم با دختر عموم، هم دانشگاهی هستند. در واقع داداش من رو مثل دوستای دانشگاهش میدونه نه فامیل. و چون داداشم عکس بیرون رفتنش با دخترهای همکلاسیش رو توی صفحش میذاره و اون دخترها به لحاظ روابط و پوشش، آزاد هستند، دختر عموم از بابت داداشم خیالش راحته. طوری که فکر میکنه انقدر دختر دور و بر داداشم ریخته که حالا محل هم به اون نمیده!

خیلی لجم میگیره. داداشم مصداق بارز همه چیز به فلانم» هست و هیچ چیزی براش اهمیت نداره. اهل هیچ کاری در خونه نیست، اهل هیچ محبت و عاطفه ای نیست، و نظافت شخصیش رو رعایت نمی کنه، و اگر یک دختر یک روز بخواد باهاش زندگی کنه، دیوونه میشه. اما دخترها انگار طالب کسی هستند که محل سگ هم بهشون نمیده.

خود داداشم همیشه بهم میگه: پاور ایز پاور! قدرت، قدرت میاره. دوست دختر داشته باشی، دخترهای دیگه هم سمتت میان، تنها باشی، هی تنها تر میشی! لعنت بر این خلقت مزخرف که امثال من فقط چون از دانشگاه متنفر بودیم و مسیر بقیه رو نرفتم، تا حالا با هیچ دختری هم نبودم، و دخترها حتی انقدر اعتماد نمی کنن که یک بار هم صفحه ی شخصیشون رو به من نشون بدن!!! لعنت

پ.ن: ننوشتن در این وبلاگ، یعنی قید دختر رو از فضای مچازی زدم. خودم به قطعیت رسیدم که هیچ دختری با نوشتن جذب یک پسر نمیشه. اگر هم بشه، اون کسی که من میخوام نیست. بنابراین اصلا گفتم به درک! فقط گاهی حس میکنم جهان هستی، بر اساس بی عدالتیه و این تنهایی همیشگی حق من نیست.

این دخترا ، انسانیت هم می فهمن؟

5 هزار روز است که ...

به بازی پناه آوردم

رو ,دختر ,هم ,داداشم ,عکس ,توی ,به من ,رو به ,هیچ دختری ,دختر عموم ,صفحه ی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تور مجازی گوگل مذهبی کار فریلنسری